
Пазли Panorama Біг Бен і Вестмінстерське абатство в Лондоні (500 елм.) 29507 (Trefl)
227 ₴
- Нет в наличии
- Код: 29507
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Panorama Біг Бен і Вестмінстерське абатство в Лондоні
Панорамні пазли на 500 елементів
Після укладання пазлів ми отримаємо картинку розміром 66х24 см.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Збирати пазли цікаво і корисно. Сам процес нескладний:
- розсортувати елементи за кольором та/або за формою
- відібрати шматочки пазла, що знаходяться на краю картини
- Скласти з них рамку майбутнього пазла
- збирати картину фрагментарно, за квітами чи формою елементів
Способи склеювання пазлів (придбаються окремо):
- клей для пазлів Trefl 70 мл 90721
- плівка для скріплення пазлів Eurographics 8955-0101
- клей для пазлів 200 мл Clementoni 37000
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 500 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Город |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 24 см |
| Ширина | 66 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 45 мм |
| Длина упаковки | 135 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511295078 |
- Цена: 227 ₴