
Пазли Panorama Собачий тиждень моди (500 елм.) 29517 (Trefl)
227 ₴
- Нет в наличии
- Код: 29517
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Опис:
Panorama Собачий тиждень моди
Панорамні пазли на 500 елементів
Після укладання пазлів ми отримаємо картинку розміром 66х24 см.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 500 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Животные |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 24 см |
| Ширина | 66 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 45 мм |
| Длина упаковки | 135 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511295177 |
Информация для заказа
- Цена: 227 ₴