Опис:
Фізична карта світу
Не всім легко дається вивчення географії. Для того щоб було цікавіше знайомитися з основними географічними об'єктами Землі, складіть 1000 елементів пазла Trefl. Так ви не тільки складете головоломку, але і наочно зрозумієте де розташовуються материки, якими океанами омиваються, який буває рельєф і багато іншого.
Пазли на 1000 елементів із зображенням фізичної карти Європи.
Після укладання пазлів ми отримаємо картинку розміром 68х48 см., яка окрім того, що стане в нагоді Вашій дитині при вивченні географії та англійської мови (усі надписи та позначення на карті виконані саме цією мовою), може бути також і чудовим декором для стін Вашого будинку.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 1000 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | География |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 68 см |
| Ширина | 48 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
- Цена: 347 ₴

