Опис:
Пазли на 100 елементів.
У складеному вигляді розмір картинки становить 41х28 см.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний глазурований (каландрований) картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Количество составных элементов | 100 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 28 см |
| Ширина | 41 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 40 мм |
| Длина упаковки | 190 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 290 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511164596 |
Информация для заказа
- Цена: 217 ₴

