
Пазли Безмежна колекція. Чарівне кошеня (500 елм.) 37463 (Trefl)
344 ₴
- Готово к отправке
- Код: 37463
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Пазли Безмежна колекція. Чарівне кошеня
500 елементів.
Пазли серії Trefl Безмежна колекція на 500 елементів створені для справжніх любителів головоломок!
Після укладання вийде малюнок розміром 480 х 340 мм.
Пазли виготовлені з високоякісних матеріалів з використанням найщільнішого картону, унікальних форм і особливого способу вирізання. Завдяки цьому ми можемо створити індивідуальний колаж і легко переміщати пазл. Крім того, окремі елементи виготовлені з екологічних матеріалів. Розрядний пакет і наклейки виготовлені з біорозкладаної фольги. Вироби не упаковані в термоусадочну упаковку.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 500 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Животные |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 34 см |
| Ширина | 48 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 50 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 330 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511374636 |
- Цена: 344 ₴