
Пазли Безмежна колекція. Світ рослин (1500 елм.) 26207 (Trefl)
769 ₴
- Готово к отправке
- Код: 26207
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Пазли із серії Trefl Prime UFT, що складаються з 1500 елементів, присвячені справжнім любителям пазлів.
Після укладання буде створено зображення розміром 850 × 580 мм.
Пазли виготовлені з високоякісних матеріалів з використанням найщільнішого картону, унікальних форм і особливого способу вирізання. Завдяки цьому ми можемо створити окремий колаж і легко перемістити весь пазл. Крім того, окремі елементи продукції UFT виготовлені з екологічних матеріалів. Розрядний пакет і наклейки на коробці виготовлені з біорозкладаної фольги. Продукція не загорнута в термозбіжну плівку.
Бренд: Trefl
Упаковка: Коробка
Колір: Різнобарв'я
Вага з упаковкою: 1200 г
Габарити в упаковці: 7 x 28 x 33 см
Країна виробник: Польща
Матеріал: Картон
Комплектація: Пазли 1500 елементів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 1500 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Растения |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 58 см |
| Ширина | 85 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 70 мм |
| Длина упаковки | 278 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 330 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511262070 |
- Цена: 769 ₴