
Книга Пер Ґінт. Зарубіжні авторські зібрання. Автор - Генрік Ібсен (Folio)
210 ₴
- Готово до відправки
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Про книгу:
П'єса «Пер Ґінт» багатогранна, глибока й актуальна. А написано ж її 1867 року! У ній є все: кохання, зрада, мріяння, зіткнення з реаліями життя, політика, романтика, природа, бунт, гріхи, віра, муки, метання, музика тощо.
У п’єсі дуже непросто зрозуміти: де реальність, а де вигадка, адже головний герой літає високо в хмарах частіше, ніж стоїть на землі. Мрія про царювання та багатство кличе його в дорогу. Країни, зустрічі, злети й падіння... Проминуть довгі роки, перш ніж герой повернеться додому. Проте головне не в тому, чи вигадані істоти, яких зустрічає він на своєму життєвому шляху, і чи реальні події, що відбуваються. Головне — дилема: за яким девізом потрібно жити — «Упиватися собою!» чи «Собою бути!»
Це філософська притча про людину, яка все життя прожила марно, був «ні грішником, і не праведником», і тільки під кінець свого шляху він розуміє цю правду.
Формат : 135x205x18мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Folio |
| Країна виробник | Україна |
| ISBN | 9789660394698 |
| Кількість сторінок | 252 |
| Мова видання | Українська |
| Рік видання | 2023 |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Основні | |
| Жанр | Драма |
| Тип поліграфічного паперу | Газетна |
| Користувальницькі характеристики | |
| видавництво | Folio |
| Палітурка | інтегральна |
| штрихкод | 9789660394698 |
- Ціна: 210 ₴