
Набір креативної творчості для проведення розкопок "Bugs Excavation" Жуки BEX-01-06U (Danko Toys)
193 ₴
- Готово к отправке
- Код: BEX-01-06U
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
У цій коробці знаходиться пласт скам'янілої земної породи з справжніми копіями комах, а так же археологічний набір інструментів, необхідних для проведення розкопок.
Барвиста інструкція, допоможе правильно підійти до процесу розкопок, а знайдені фігури стануть прекрасним трофеєм і колекційної іграшкою початківця ентомолога!
Комплект містить:
- скам'янілий шар земної породи з шістьма видами комах;
- стек;
- пензлик;
- інструкція.
Розміри упаковки (ДхШхВ) 50х236х187 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Danko Toys |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 5 см |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Длина | 19 см |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| штрихкод | 4823102812656 |
Информация для заказа
- Цена: 193 ₴