
Пазл Гарні коники (200 ел.) 13248 (Trefl)
227 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13248
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Пазли Trefl розвивають образне та логічне мислення, просторове сприйняття, дрібну моторику, зорову пам'ять, увагу, усидливість. Пазл виконаний із міцного зносостійкого картону, що дозволить збирати його неодноразово. Також пазл покритий шаром спеціального засобу на основі пластику, що захищає зображення від стирання.
У складеному вигляді розмір картинки становить 48х34 см.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 7 лет |
| Количество составных элементов | 200 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Животные |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 34 см |
| Ширина | 48 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 40 мм |
| Длина упаковки | 230 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 340 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511132489 |
Информация для заказа
- Цена: 227 ₴