
Пазли Париж на світанку (1000 елм.) 10394 (Trefl)
339 ₴
- Готово к отправке
- Код: 10394
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Париж на світанку.
Пазли на 1000 елементів із красивим зображенням у вигляді колажу міста Париж на світанку. Пари́ж — столиця Франції, адміністративний центр регіону Іль-де-Франс. Розташований на річці Сена. Вважається культурним та туристичним центром світової ваги. За результатами опитування, яке провів журнал Forbes серед фахівців у 2010 році, Париж потрапив до дванадцятки найкрасивіших міст світу.
Після укладання ми отримаємо картинку розміром 68х48 см.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 1000 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Город |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 68 см |
| Ширина | 48 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511103946 |
- Цена: 339 ₴