
Набір для експериментів Колоїдний сад. Chemical Laboratory. 10138039У (Ranok-Creative)
135 ₴
- Нет в наличии
- Код: 10138039У
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Опиc:
- Наука – це просто, не віриш? Перевір!
- Неймовірний експеримент в кожній коробці!
- Подарунок-відкриття кожного дня!
"Колоїдний сад" - це фантастичний сад в пробірці! А в тебе вдома росте казковий сад? Не звичайний, а в чарівній речовині! Швидше вирости!
Набір містить: силікатний клейсульфат міді, сульфат нікелю, захисні рукавички, покрокову інструкцію.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ranok Creative |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 5 см |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Длина | 8 см |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 8 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид творчества | Досліди,експерименти |
| Тематика | Химия |
| штрихкод | 4823076154790 |
Информация для заказа
- Цена: 135 ₴