
Набір для експериментів Вежа щільності. Chemical Laboratory. 10138036У (Ranok-Creative)
135 ₴
- Готово к отправке
- Код: 10138036У
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опиc:
- Наука – це просто, не віриш? Перевір!
- Неймовірний експеримент в кожній коробці!
- Подарунок-відкриття кожного дня!
"Вежа щільності" – це можливість зачарувати речовини, і вони не змішаються! З речовин різної густини можна ""побудувати"" різнокольорову вежу! Спробуй перемішати поверхи вежі. Що в тебе вийде? Перевір. Ти будеш дуже здивований!
Набір містить: саліцилову кислоту, харчовий барвник (зелений, жовтий, червоний), олію, дерев'яну паличку, пластикову формочку, захисні рукавички, мірний стаканчик, покрокову інструкцію.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ranok Creative |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 5 см |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Длина | 8 см |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 8 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид творчества | Досліди,експерименти |
| Тематика | Химия |
| штрихкод | 4823076153946 |
Информация для заказа
- Цена: 135 ₴