
Пазли + розмальовка SUPER GIANT. Діти в зоопарку (15 ел.) 42000 (Trefl)
402 ₴
- Готово к отправке
- Код: 42000
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Пазл - найкращий презент для дитини. Така гра допоможе на довгі години захопити маленького непосидю. Пазли дуже корисні для різнобічного розвитку дітей. Складаючи пазл, дитина стає більш зібраною та уважною. Цей різновид головоломки стимулює дрібну моторику і вчить дитину мислити логічно.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Материал | Картон |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Формат | |
| Высота | 60 см |
| Ширина | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Количество составных элементов | 15 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| штрихкод | 5900511420005 |
Информация для заказа
- Цена: 402 ₴
