
Пазли фігурні з дерева Trefl Wood craft Чарівний світ (500+1 елм.) 20156 (Trefl)
929 ₴
- Готово к отправке
- Код: 20156
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Цей високоякісний пазл із 500+1 елемента виготовлений із натурального дерева за допомогою високоточної технології лазерного різання.
Елементи пазла мають унікальну неправильну форму!
Розмір готової картинки - 37,5 х25, 4 см. Складається з 500 +1 деталі. ЕКО упаковка!
- Бренд: Trefl
- Упаковка: Коробка
- Колір: Різнобарвлення
- Вага в упаковці: 405 г
- Габарити в упаковці: 19.5 x 19.5 x 7.5 см
- Країна виробник: Польща
- Матеріал: Дерево
- Комплектація: 500+1 деталь
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 501 шт |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Абстракция |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 25 см |
| Ширина | 37 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 70 мм |
| Длина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511201567 |
Информация для заказа
- Цена: 929 ₴


