
Пазли Світ юрського періоду. На стежці динозаврів. Колаж (1000 ел.) 10727 (Trefl)
264 ₴
- Готово к отправке
- Код: 10727
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Світ юрського періоду. На стежці динозаврів. Колаж
Пазли на 1000 елементів з кумедним зображенням динозаврів та інших доісторичних рептилій.
У складеному вигляді розмір картинки становить 68х48 см.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний глазурований (каландрований) картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Количество составных элементов | 1000 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 48 см |
| Ширина | 68 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 290 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тематика | Динозаври |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511107272 |
Информация для заказа
- Цена: 264 ₴

