
Конструктор "Наука" Набір будівельної техніки 8в1 (93 елм.) (6539) (BanВao)
3 711 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6539
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Конструктор - прекрасна розвиваюча іграшка. Хороший дитячий конструктор відкриває простір для творчості, дає дитині можливість виявити свої здібності та допомагає розвивати їх.
Конструктори можуть покращувати дрібну моторику пальців у малюків, а у старших дітей логіку і уяву, фантазію і розрахунок пропорцій, а також багато іншого.
Для дітей віком від п'яти років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BanBao |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Количество деталей | 93 шт |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тематика | Транспорт |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 200 мм |
| Длина упаковки | 295 мм |
| Упаковка | Пластиковая коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| штрихкод | 6974387594121 |
Информация для заказа
- Цена: 3 711 ₴