
Конструктор "Центральна вулиця" Іграшковий магазин (140 елм.) (ЕТ805) (BanВao)
395 ₴
- Готово к отправке
- Код: ЕТ805
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
- невеликі будівельні блоки за допомогою різних комбінацій перетворюються на цікаві фігури
- деталі досить просто з'єднувати, тому що кожна з них доповнена кріпленням з опуклими блоками
- елементи набору пофарбовані нетоксичними барвниками яскравих кольорів, які тривалий час не стираються та зберігають первинні відтінки
- можливо годинами грати з цим конструктором, вигадуючи різні історії
- допоможе розвинути уяву, посидючість, дрібну моторику, просторове та логічне мислення
- виготовлений з якісних та безпечних матеріалів
-
У комплекті:
- 140 елементів
- наклейки
- барвиста інструкція зі збирання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BanBao |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Количество деталей | 140 шт |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тематика | Город |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 50 мм |
| Длина упаковки | 148 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 228 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| штрихкод | 6974387598051 |
Информация для заказа
- Цена: 395 ₴
