
Конструктор "Машинерія" Ескаватор (22 елм.) (9709) (BanВao)
369 ₴
- Готово к отправке
- Код: 9709
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Конструктор "Машинерія" Ескаватор - складається легко та буде цікавою розвагою для дитини. Має функціональні рухомі елементи і допоможе розвивати логічне мислення та дрібну моторику. Виготовлено все з якісного пластику.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BanBao |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Количество деталей | 22 шт |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тематика | Транспорт |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 70 мм |
| Длина упаковки | 190 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 280 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| штрихкод | 6974387592387 |
Информация для заказа
- Цена: 369 ₴

