
Конструктор "Наука" Робот-футболіст з дистанційним керуванням (192 елм.) (6925) (BanВao)
2 629 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6925
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Яскравий дитячий конструктор – чудова розвивальна гра, яка знайомить малюка з різними кольорами та формами.
Конструктор "Наука" Робот-футболіст з дистанційним керуванням приверне увагу юного розуму і не дозволить вашій дитині нудьгувати.
- У процесі гри дитина зможе сама зібрати роботу і зрозуміти принципи її роботи.
- Мобільний, з можливістю рухатися вперед-назад і повертати ліворуч і праворуч
- дистанційний пульт управління працює на відстані до 10 метрів
- Елементи набору пофарбовані нетоксичними барвниками яскравих кольорів, довго не стираються і зберігають первинні відтінки.
- допоможе розвинути уяву, посидючість, дрібну моторику, просторове та логічне мислення.
- виготовлений з якісних та безпечних матеріалів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BanBao |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Количество деталей | 192 шт |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тематика | Роботы |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 58 мм |
| Длина упаковки | 234 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 348 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| штрихкод | 6974387598549 |
Информация для заказа
- Цена: 2 629 ₴