
Конструктор "Великі блоки" Цікаві цифри (80 елм.) (ЕТ982) (BanВao)
947 ₴
- Готово к отправке
- Код: ЕТ982
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Вкрай важливо, щоб під час гри дитина не руйнувала цінності своєї праці та зусиль. Хорошим прикладом такої діяльності є створення конструкторів, поєднавши елементи, які отримують певну конструкцію або навіть композицію. Наприклад, цей набір дозволяє влаштувати на підлозі в дитячій кімнаті імпровізований дитячий майданчик для гри з друзями або придумати свою історію з тобіко які йдуть в комплекті.
Особливості:
- Великі розміри деталей дозволять без труднощів складати їх разом
- Деталі досить просто з'єднати, тому що кожна з них доповнена кріпленням з опуклими блоками.
- Елементи набору пофарбовані нетоксичними барвниками яскравих кольорів, які довгий час не стираються і зберігають первинні відтінки.
- Конструктор виготовлений з сертифікованого для виробництва дитячих товарів пластику, високої якості і особливої міцності.
Для дітей віком від трьох років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BanBao |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество деталей | 80 шт |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 88 мм |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| штрихкод | 6974387599829 |
- Цена: 947 ₴
