
Конструктор "Армія" Блок пост (359 елм.) (6253) (BanВao)
663 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6253
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Пластиковий конструктор Banbao "Армія" - це невеликі будівельні блоки за допомогою різних комбінацій та уяви Вашої дитини перетворюються на чудові предмети. У процесі захоплюючої гри дитина зможе комбінувати різні деталі та розігрувати цікаві сюжети. Захоплюючий ігровий процес чудово розвиває моторику рук, логічне та образне мислення, увагу та сприяє виробленню певної посидючості, яка стане в нагоді дитині в школі. Усі деталі конструктора виготовлені з нетоксичних, нешкідливих для здоров'я дитини та навколишнього середовища матеріалів.
Вік: з 6 років
Матеріал: пластик
Розміри: 33x24x7 см
Комплектація: 359 деталей
Виробник Banbao
Зроблено в: Китай
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BanBao |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Количество деталей | 359 шт |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тематика | Военная, историческая |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 70 мм |
| Длина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 330 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| штрихкод | 6974387591113 |
Информация для заказа
- Цена: 663 ₴