
Конструктор "Армія" Позашляховик (242 елм.) (6257) (BanВao)
511 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6257
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Пластиковий конструктор BanBao "Армія" — це невеликі будівельні блоки за допомогою різних комбінацій і уяви Вашої дитини перетворюються на чудові предмети.
У процесі захопливої гри дитина зможе комбінувати різні деталі та розігрувати цікаві сюжети. Захопливий ігровий процес чудово розвиває моторику рук, логічне та образне мислення, увагу та сприяє виробленню певної посидючості, яка стане в пригоді дитині в школі.
Усі деталі конструктора виготовлені з нетоксичних, нешкідливих для здоров'я та довкілля матеріалів.
- Матеріал: пластик.
- Комплектація: 242 ел.
- Вік: 5+.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BanBao |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Количество деталей | 242 шт |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тематика | Военная, историческая |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 56 мм |
| Длина упаковки | 186 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 270 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| штрихкод | 6974387591144 |
Информация для заказа
- Цена: 511 ₴