
Конструктор "Армія" 2 в 1 Зенітна установка (255 елм.) (6256) (BanВao)
511 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6256
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Яскравий пластиковий конструктор BanBao "Армія" Зенітна установка приверне увагу вашої дитини та не дасть їй нудьгувати.
Конструктор BanBao "Армія" - це сукупність невеликих будівельних блоків, які за допомогою різноманітних маніпуляцій та творчої уяви Вашого дитини перетворюються у чудові предмети та композиції.
У процесі захоплюючої гри дитина зможе комбінувати різні деталі та розігрувати свої цікаві сюжети.
- вік: від 5 до 12 років
- кількість деталей: 255 шт.
- матеріал: пластик
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BanBao |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Количество деталей | 255 шт |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тематика | Военная, историческая |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 56 мм |
| Длина упаковки | 186 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 270 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| штрихкод | 6974387591137 |
Информация для заказа
- Цена: 511 ₴