
Конструктор "Армія" Лазерний танк (152 елм.) (6259) (BanВao)
342 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6259
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Яскравий пластиковий конструктор BanBao "Армія" Лазерний танк приверне увагу вашої дитини та не дасть їй нудьгувати. За допомогою елементів конструктора дитина зможе зібрати справжній лазерний танк. У комплект входять 1 фігурка і барвиста інструкція по збірці. Дитина зможе годинами грати з цим конструктором, придумуючи різні історії. Збираючи конструктор, дитина розвиває уяву, посидючість, дрібну моторику, просторове і логічне мислення
- вік: від 4 до 10 років
- кількість деталей: 152 шт.
- матеріал: пластик
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BanBao |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Количество деталей | 152 шт |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тематика | Военная, историческая |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 48 мм |
| Длина упаковки | 150 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 228 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| штрихкод | 6974387591168 |
Информация для заказа
- Цена: 342 ₴