
Пазли Повітряні кулі над Каппадокією Туреччина (3000 елм.) 33059 (Trefl)
765 ₴
- Нет в наличии
- Код: 33059
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Опис:
Пазли на 3000 елементів із зображенням кольорових повітряних куль, що летять над надзвичайно цікавою місцевістю Каппадокія у Туреччині. У складеному вигляді розмір картинки становить 116х85 см.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 3000 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | География |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 85 см |
| Ширина | 116 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511330595 |
Информация для заказа
- Цена: 765 ₴
