
Пазли "Мальовничий лев" (1000 елм.) 10707 (Trefl)
434 ₴
- Готово к отправке
- Код: 10707
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Пазли 1000 деталей "Мальовничий лев" - головоломка, що складається з 1000 елементів, призначена для всіх любителів світу природи.
Висока якість, насиченість кольору та безпечне укладання забезпечує світловідбиваючий папір, покритий екологічними фарбами. Збираючи з найдрібніших деталей зображення, ваша дитина зможе розвинути образне мислення, уяву, логіку та увагу.
Розміри готової картини: 683х480 мм
Виробник: Trefl (Польща)
Бренд: Trefl
Упаковка: Коробка
Колір: Різнобарв'я
Вага з упаковкою: 940 г
Габарити в упаковці: 6 x 27 x 40 см
Країна виробник: Польща
Матеріал: Картон
Комплектація: Пазли 1000 елементів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 1000 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Животные |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 68 см |
| Ширина | 48 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511107074 |
Информация для заказа
- Цена: 434 ₴
