
Пазли Безмежна колекція: 'Міст Ріальто, Венеція, Італія' (1000 елм.) 10692 (Trefl)
451 ₴
- Готово к отправке
- Код: 10692
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Пазли Безмежна колекція: 'Міст Ріальто, Венеція, Італія'
Пазли із серії Trefl Prime UFT, що складаються з 1000 елементів, присвячені справжнім любителям пазлів. На пазлах зображено Міст Ріальто, Венеція, Італія
Після укладання буде створено зображення розміром 683×480 мм.
Пазли виготовлені з високоякісних матеріалів з використанням найщільнішого картону, унікальних форм і особливого способу вирізання. Завдяки цьому ми можемо створити окремий колаж і легко перемістити весь пазл. Крім того, окремі елементи продукції UFT виготовлені з екологічних матеріалів. Пакет і наклейки на коробці виготовлені з біорозкладаної фольги. Продукція не загорнута в термозбіжну плівку.
Бренд: Trefl
Упаковка: Коробка
Колір: Різнобарв'я
Вага з упаковкою: 940 г
Габарити в упаковці: 6 x 27 x 40 см
Країна виробник: Польща
Матеріал: Картон
Комплектація: Пазли 1000 елементів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 1000 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Архитектурные сооружения |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 68 см |
| Ширина | 48 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511106923 |
- Цена: 451 ₴
