Опис:
Art Collection Леонардо да Вінчі "Мона Ліза"
Пазли на 1000 елементів із серії "Художня Колекція" з зображенням картини відомого італійського художника епохи Відродження Леонардо да Вінчі "Мона Ліза". У складеному вигляді розмір картинки становить 68х48 см.
Бренд: Trefl
Упаковка: Коробка
Колір: Різнобарв'я
Вага з упаковкою: 940 г
Габарити в упаковці: 6 x 27 x 40 см
Країна виробник: Польща
Матеріал: Картон
Комплектація: Пазли 1000 елементів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 1000 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Искусство |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 68 см |
| Ширина | 48 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511105421 |
Информация для заказа
- Цена: 347 ₴

