
Пазли Мишка Міккі - гонщик. Рейд із друзями. Disney Standard Characters (60 ел.) 17322 (Trefl)
102 ₴
- Готово к отправке
- Код: 17322
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Мишка Міккі - гонщик. Рейд із друзями
Пазли на 60 елементів із зображенням Міккі Мауса та інших культових персонажів нового анімаційного серіалу Уолта Діснея "Міккі та веселі гонки".
У складеному вигляді розмір картинки становить 22х33 см.
Яскраві кольори та дружні до дитячих пальчиків форми пазла спонукають дітей до гри, а цікаві ілюстрації привертають неабияку увагу.
Збирання пазлів розвиває у дітей мануальні навички, спостережливість та дарує радість від самостійної творчості.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Количество составных элементов | 60 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 22 см |
| Ширина | 33 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 40 мм |
| Длина упаковки | 140 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511173222 |
Информация для заказа
- Цена: 102 ₴
