
Пазли Міккі Маус та друзі. День народження Мінні. Disney Standard Characters (30 ел.) 18211 (Trefl)
148 ₴
- Готово к отправке
- Код: 18211
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Міккі Маус та друзі. Торт на день народження.
Пазли на 30 елементів з культовими героями мультиплікаційного серіалу Уолта Діснея «Міккі Маус та його друзі».
У складеному вигляді розмір картинки становить 20х27 см. Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний глазурований (каландрований) картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Яскраві кольори та дружні до дитячих пальчиків форми пазла спонукають дітей до гри, а цікаві ілюстрації привертають неабияку увагу.
Збирання пазлів розвиває у дітей мануальні навички, спостережливість та дарує радість від самостійної творчості.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество составных элементов | 30 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 20 см |
| Ширина | 27 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 40 мм |
| Длина упаковки | 140 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511182118 |
- Цена: 148 ₴
