
Пазли 4 в 1 День кошеня Кіті. Kitty Cat's Day (12,15,20,24 ел.) 34372 (Trefl)
309 ₴
- Готово к отправке
- Код: 34372
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Пожежник Сем та його команда
Пазли для всіх шанувальників серії книг Кітті Кочіа. Kitty Cat's Day - це дитяча головоломка, що складається з 4 пазлів, призначена для всіх любителів і шанувальників пригод Кітті.
Після укладання пазлів ми отримуємо 4 різні картинки, кожна з яких має розмір 20х28 см.
Різна кількість елементів дозволяє складати дані пазли дітям різного віку, яким окрім цього Ви можете запропонувати скласти пазли наввипередки, знайти подібності та відмінності у зображеннях тощо.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 28 см |
| Ширина | 20 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 280 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 280 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511343724 |
- Цена: 309 ₴