
Пазли 4 в 1 Сім'я Трефликів 348399 (Trefl)
204 ₴
- Готово к отправке
- Код: 34399
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Класичні картонні пазли для найменших. Збирання пазлів сприяє розвитку образного та логічного мислення, уваги. Вчить правильно сприймати зв'язок між частиною та цілим, розвиває дрібну моторику.
У наборі 4 картинки різного рівня складності:
- 35 елементів (3 г)
- 48 елементів (4 р.) - 54 елементів (4 - 5 л.)
- 70 елементів (5 л.)
Починаючи з найлегшої картинки, дитина може переходити до складнішого рівня.
Розмір упаковки: 28 – 6 – 28 см;
Упакування: коробка;
Вікова категорія: 4+
Різна кількість елементів дозволяє складати дані пазли дітям різного віку, яким окрім цього Ви можете запропонувати скласти пазли наввипередки, знайти подібності та відмінності у зображеннях тощо.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 28 см |
| Ширина | 20 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 280 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 280 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511343991 |
- Цена: 204 ₴


