
Пазли Panorama - Архіпелаг Лофотен, Норвегія (500 елм.) 29500 (Trefl)
254 ₴
- Готово к отправке
- Код: 29500
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Panorama - Архіпелаг Лофотен, Норвегія.
Панорамні пазли на 500 елементів із мальовничим зображенням Лофотенських островів, розташованих у суворих водах Норвезького моря за Полярним колом.
Після укладання пазлів ми отримаємо картинку розміром 66х24 см.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 500 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Природа и пейзажи |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 24 см |
| Ширина | 66 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 45 мм |
| Длина упаковки | 135 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511295009 |
- Цена: 254 ₴

