
Пазли Panorama - Кольорові тістечка (1000 елм.) 29045 (Trefl)
302 ₴
- Готово к отправке
- Код: 29045
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Panorama - Кольорові тістечка
Панорамні пазли на 1000 елементів із зображенням у вигляді колажу різноманітних кольрових кексів, тістечок та мафінів. Після укладання пазлів ми отримаємо картинку розміром 97х34 см. Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 1000 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Еда, сладости |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 34 см |
| Ширина | 97 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 67 мм |
| Длина упаковки | 135 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511290455 |
- Цена: 302 ₴
