
Пазли MAXI Сім'я Трефлів. Веселий світ малюків. The Treflik Family (15 ел.) 14332 (Trefl)
228 ₴
- Готово к отправке
- Код: 14332
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Серія пазлів «15 Максі» створена спеціально для дітей, старших 2-х років. Картинку створюють 15 дуже великих елементів, завдяки чому діти можуть самостійно впоратися з її укладанням. Красиві кольори та чудова графіка подарують неабияку радість шанувальникам сімейки Трефлів. Збирання пазлів розвиває у дітей мануальні навички, спостережливість та дарує радість від самостійної творчості. При виробництві пазлів Максі використовуються органічні фарби та картон із світловідбиваючим покриттям, що гарантує радість та безпеку під час забави.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Количество составных элементов | 15 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 60 см |
| Ширина | 40 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 45 мм |
| Длина упаковки | 265 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 395 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511143324 |
Информация для заказа
- Цена: 228 ₴