
Пазли + розмальовка SUPER GIANT "Маршал та його друзі" Щенячий патруль (15 ел.) (42001) (Trefl)
403 ₴
- Готово к отправке
- Код: 42001
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Пазл - найкращий презент для дитини. Така гра допоможе на довгі години захопити маленького непосидю. Пазли дуже корисні для різнобічного розвитку дітей. Складаючи пазл, дитина стає більш зібраною та уважною. Цей різновид головоломки стимулює дрібну моторику і вчить дитину мислити логічно.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Количество составных элементов | 15 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 60 см |
| Ширина | 40 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511420012 |
Информация для заказа
- Цена: 403 ₴