
Пазли Crazy Shapes - Солодкі мрії (600 елм.) 11119 (Trefl)
402 ₴
- Готово к отправке
- Код: 11119
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Crazy Shapes - Солодкі мрії
Crazy Shapes від польського виробника Trefl - це найбожевільніша серія пазлів у світі із цілковитою відсутністю прямих ліній, шаленою нестандартною формою пазлів та закрученими і нетрадиційними краями картини.
"Солодкі мрії" - це пазли на 600 елементів із серії Crazy Shapes з зображенням різноманітних тістечок, морозива та інших солодких смаколиків.
Після укладання пазлів ми отримаємо картинку розміром 68х48 см.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 600 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Еда, сладости |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 48 см |
| Ширина | 68 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511111194 |
- Цена: 402 ₴
