
Пазли "Маленда Трік. У винному погрібі" (1500 ел.) 26174 (Trefl)
311 ₴
- Нет в наличии
- Код: 26174
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Опис:
Маленда Трік. У винному погрібі
Пазли на 1500 елементів із зображенням картини "У винному погрібі" відомої сучасної художниці Маленди Трік.
Після укладання пазлів ми отримаємо картинку розміром 85х58 см.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Количество составных элементов | 1500 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Искусство |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 58 см |
| Ширина | 85 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511261745 |
Информация для заказа
- Цена: 311 ₴
