
Пазли "Александр Чен. Затока Сан-Франциско" (2000 ел.) 27107 (Trefl)
343 ₴
- Нет в наличии
- Код: 27107
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Опис:
Александр Чен. Затока Сан-Франциско
Пазли на 2000 елементів із зображенням захоплюючого виду на узбережжя та затоку Сан-Франциско з висоти пташиного польоту з картини "Затока Сан-Франциско", намальованої у дещо незвичному анімаційному стилі відомим сучасним китайським художником та ілюстратором Александром Ченом, який на даний момент проживає та творить у США.
Яскраві та барвисті пазли на 2000 елементів. Розвивають логічне мислення, дрібну моторику рук, усидливість. Розмір готової картинки: 96х68 см
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Количество составных элементов | 2000 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Город |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 68 см |
| Ширина | 96 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511271072 |
Информация для заказа
- Цена: 343 ₴
