
Пазли Хіро Танікава. Вид на Барселону (2000 ел.) 27105 (Trefl)
343 ₴
- Нет в наличии
- Код: 27105
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Хіро Танікава. Вид на Барселону
Пазли на 2000 елементів із зображенням виду на знаменитий католицький Храм Спокути Святого Сімейства (каталонською - Саґра́да Фамі́лія) із затишного барселонського подвір'я з барвистої картини "Вид на Барселону", намальованої у дещо незвичному анімаційному стилі відомим сучасним японським цифровим художником та ілюстратором Хіро Танікавою.
Після укладання пазлів ми отримаємо картинку розміром 96х68 см.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Количество составных элементов | 2000 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Город |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 68 см |
| Ширина | 96 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511271058 |
- Цена: 343 ₴
