
Пазли Домінік Девісон. Паризький палац (3000 ел.) 33078 (Trefl)
820 ₴
- Нет в наличии
- Код: 33078
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Опис:
Домінік Девісон. Паризький палац
Пазли на 3000 елементів із зображенням вишуканої розкоші та багатства інтер'єру паризького палацу з мальовничої картини відомого сучасного англійського цифрового художника Домініка Девісона.
Після укладання ми отримаємо картинку розміром 116х85 см.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Количество составных элементов | 3000 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 85 см |
| Ширина | 116 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 90 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тематика | Интерьер |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511330786 |
Информация для заказа
- Цена: 820 ₴
