
Пазли Домінік Девісон. Романтична вечеря (6000 елм.) 65003 (Trefl)
1 338 ₴
- Нет в наличии
- Код: 65003
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Опис:
Домінік Девісон. Романтична вечеря.
Пазли на 6000 елементів із картиною відомого сучасного англійського 3D-художника Домініка Девісона "Романтична вечеря", на якій зображено столик ресторану над венеціанським каналом у сутінках.
Після укладання ми отримаємо картинку розміром 136х96 см.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 6000 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Город |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 96 см |
| Ширина | 136 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 90 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511650037 |
Информация для заказа
- Цена: 1 338 ₴
