
Пазли дерев'яні Trefl Wood craft Дикі кішки в джунглях, (500+1 елм.) 20152 (Trefl)
1 135 ₴
- Готово к отправке
- Код: 20152
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Серія пазлів 500+ 1 шт відмінно підійде всім шанувальникам пазлів, дозволить створити картинку розміром 37,5 х 25,4 см. із зображенням екзотичних тварин. Пазл зроблений з дерева, а екологічно чисте пакування повністю з картону. Пазли складаються з неправильних фігур та 50 фігурок тварин.
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 501 шт |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Животные |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 25 см |
| Ширина | 37 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 70 мм |
| Длина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511201529 |
Информация для заказа
- Цена: 1 135 ₴

