
Пазли Домінік Девісон. Післяобідня ідилія (4000 елм.) 45005 (Trefl)
1 067 ₴
- Нет в наличии
- Код: 45005
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Опис:
Домінік Девісон. Післяобідня ідилія.
Пазли на 4000 елементів із зображенням заміського будиночка над ставком в оточенні чудової природи з картини відомого сучасного англійського 3D-художника Домініка Девісона.
Після укладання ми отримаємо картинку розміром 136х96 см.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 4000 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Природа и пейзажи |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 96 см |
| Ширина | 136 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 90 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511450057 |
Информация для заказа
- Цена: 1 067 ₴
