
Пазли Прогулянка по Європі (4000 ел.) 45009 (Trefl)
1 067 ₴
- Готово к отправке
- Код: 45009
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Опис:
Пазл на 4000 елементів "TREFL" (Польща) "Стіл мандрівника "
Гра-головоломка, що представляє собою мозаїку, яку потрібно скласти з безлічі фрагментів малюнка різної форми.
Компанія TREFL виготовляє пазли на власному заводі в Польщі з 1985 року, багаторічний досвід і нові технології забезпечують високу якість продукту.
Розмір зібраного зображення: 136 х 96 см
Розмір упаковки: 39,5 х 26,5 х 9 см
Вага упаковки: 2000 г
На думку психологів, гра в пазли сприяє розвитку образного й логічного мислення, довільної уваги, сприйняття, зокрема, розрізнення окремих елементів за кольором, формою, розміром і т. д.; вчить правильно сприймати зв'язок між частиною і цілим, розвивають дрібну моторику рук.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 4000 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Город |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 96 см |
| Ширина | 136 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 90 мм |
| Длина упаковки | 395 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 265 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511450095 |
- Цена: 1 067 ₴
