
Пазл 7в1 "Романтична подорож" 93114 (Trefl)
1 023 ₴
- Готово к отправке
- Код: 93114
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Подарунковий набір пазлів 7 в 1 складається з 7-ти різних пазлів на 300, 500, 600 і 1000 елементів:
1. Центральний парк, Манхеттен, Нью-Йорк - 600 елементів
2. Замок Хімеддзі, Японія - 1000 елементів
3. Міст Ріальто, Венеція, Італія - 500 елементів
4. Бора-Бора - 300 елементів
5. Санторіні, Греція - 300 елементів
6. Замок Глибока-над-Влтавою, Чехія - 600 елементів
7. Міст Мистецтв, Париж, Франція - 500 елементів
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 3800 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Природа и пейзажи |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 130 мм |
| Длина упаковки | 310 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 340 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511931143 |
Информация для заказа
- Цена: 1 023 ₴