
Пазли Панорама. Манхеттен (1000 ел.) 29033 (Trefl)
346 ₴
- Готово к отправке
- Код: 29033
+380 (97) 288-85-65
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис:
Пазли Панорама. Манхеттен
Розмір: 97х34 см.
Висока якість, насиченість кольору і безпечне складання забезпечується каландровим світловідбиваючим папером, покритим екологічними харчовими фарбами.
Вік: 12+
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Количество составных элементов | 1000 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Город |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 34 см |
| Ширина | 97 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 70 мм |
| Длина упаковки | 400 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511290332 |
Информация для заказа
- Цена: 346 ₴
