
Пазли Лише хороша карта. Лиходії Діснея (1000 ел.) 10719 (Trefl)
329 ₴
- Готово к отправке
- Код: 10719
- +380 (66) 090-75-92
- +380 (63) 100-37-04
Про гру:
Тематичний пазл (складна картинка або мозаїка) - цікава гра-головоломка для дітей і дорослих. Деталі являють собою елементи картинки. Якщо їх правильно скласти, вийде красиве зображення. Можна спочатку збирати за прикладом, а потім напам'ять.
Даний пазл дозволить поєднати приємне з корисним - цікаво провести час і потренувати логічне та образне мислення, увагу, сприйняття і дрібну моторику. Якщо ви думаєте над тим, чим би зайняти себе або свою дитину, Гікач дуже радить купити такий пазл.
Збирання пазлів розвиває дрібну моторику, мислення, увагу.
Розмір пазлу: 68 х 48 см.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trefl |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Количество составных элементов | 1000 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 68 см |
| Ширина | 48 см |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 400 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 270 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Минимальное количество участников | 1 чел. |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| штрихкод | 5900511107197 |
- Цена: 329 ₴

